Jak pracujemy?

 

Firma „Neka” zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, produkcją oraz montażem mebli na wymiar. Nasza oferta obejmuje:

  • kuchnie
  • szafy
  • garderoby
  • meble łazienkowe
  • meble biurowe
  • oraz wszelkiego rodzaju meble niestandardowe.

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy renomowanych firm narzędzia oraz wysokiej jakości materiały. Firma „Neka” ściśle współpracuje z autorską pracownią Adriany Chudziak „ADERO STUDIO Architektura wnętrz”. Powyższa współpraca, wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna oraz znajomość najnowszych trendów umożliwia naszej pracowni tworzenie niepowtarzalnych mebli, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich ceniących profesjonalizm, kreatywność oraz rzetelność wykonywanych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz nas

1

Współpracując z nami otrzymujesz meble najwyższej jakości
Nasze meble są tworzone zgodnie z obowiązującymi trendami. Wzorując się na najlepszych chcemy być o krok przed konkurencją. Nie boimy się wyzwań, dzięki którym możemy wzbogacić swoją wiedzę i wykorzystać ją w następnych projektach. Nasza praca daje nam dużo satysfakcji, lubimy ją wykonywać i to odzwierciedla się w jakości tworzonych mebli.

2

Projektujemy, doradzamy, jesteśmy otwarci na wszelkie nowości
W rozmowie z klientem staramy się uzyskać jak najwięcej informacji na temat jego wymagań, a od siebie dajemy najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Wszystko możemy zobaczyć na stworzonym przez nas projekcie, który zawiera oprócz rysunków technicznych, także wizualizacje 3d i po zatwierdzeniu przez obie strony zaczynamy je urzeczywistniać.

3

Pracujemy na najlepszych narzędziach i materiałach najwyższej jakości
Pracujemy na narzędziach firmy FESTOOL i FELDER, dzięki którym otrzymujemy najwyższą jakość obróbki oraz montażu. Narzędzia te dają nam gwarancję niezawodności oraz przyjemność z ich używania. Materiały i okucia potrzebne do stworzenia naszych mebli starannie selekcjonujemy, oczekując od nich najwyższej jakości oraz długiego użytkowania.

4

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie inwestora z wykonanej przez nas pracy
Podczas montażu szczególną wagę przykładamy do utrzymania porządku w miejscu pracy. Dokładnie zabezpieczamy podłogi i inne elementy wyposażenia. Wszystkie elektronarzędzia posiadają systejnery, co gwarantuje zachowanie porządku na ograniczonej przestrzeni montażowej. Po skończonym dniu pracy zawsze pozostawiamy po sobie ład i porządek.